صفحه اصلیاخبارمباحث مالی در شهرداری باید شفاف‌سازی شود.

مباحث مالی در شهرداری باید شفاف‌سازی شود.

رئیس کمیسیون عمران، معماری و شهر‌سازی شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: در حال حاضر مسائل مالی در شهرداری‌ها شفاف نیست و شفاف‌سازی مباحث مالی به صورت واقعی باید در شهرداری اصفهان انجام شود.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر اصفهان، عبد‌الرسول جان‌نثاری در هشتاد و پنجمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر با تاکید بر اینکه عدم شفاف بودن مسائل مالی در شهرداری‌ها را بار‌ها تذکر داده‌ام، اظهار کرد: مسائل مالی در شهرداری‌ها شفاف نیست و در ماه‌های گذشته شهرداری اصفهان نرم‌افزاری را تهیه کرده و این نرم‌افزار را برای نظر‌خواهی به شورای شهر نیز ارائه داده است.

وی با بیان اینکه  در فرم‌‌های نظر‌خواهی ارائه شده به شورای شهر توضیحاتی نیز در کنار اعداد ارائه شده بود و شهروندان می‌توانستند توضیحات لازم را ملاحظه کنند، ادامه داد: اما در بازدید اعضای شورای شهر از منطقه سه اصفهان ملاحظه شد که هیچ توضیحی برای هزینه‌ای که از مردم دریافت می‌شود، داده نشده است.

رئیس کمیسیون عمران، معماری و شهر‌سازی شورای اسلامی شهر اصفهان تاکید کرد:  چرا شهروندان نباید بدانند که هزینه‌ای که پرداخت می‌کنند برای چیست و شفاف‌سازی مباحث مالی به صورت واقعی باید در شهرداری اصفهان انجام شود.

وی با تاکید بر اینکه  شهرداری اصفهان باید نسبت به شفاف‌سازی مباحث مالی در شهرداری اقدام کند و یک سری اقدامات از سوی شهرداری انجام شده اما این اقدامات شفاف‌سازی نیست، اضافه کرد: شهرداری اصفهان باید فرم‌های در نظر گرفته شده برای این موضوع را اصلاح کند و شفاف‌سازی به معنای واقعی را انجام بدهد.

ارسال نظر

کد امنیتی
بارگزاری مجدد

بازگشت به بالا