صفحه اصلیاخبارتکلیف پیامک‌های تبلیغاتی بی‌رویه باید توسط مخابرات روشن شود.

تکلیف پیامک‌های تبلیغاتی بی‌رویه باید توسط مخابرات روشن شود.

رئیس کمیسیون عمران، معماری و شهر‌سازی شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: پنل پیامک‌های تبلیغاتی باید جدا شود و تکلیف پیامک‌های تبلیغاتی بی‌رویه باید توسط مخابرات روشن شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، عبد‌الرسول جان‌نثاری ظهر امروز در نودمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر با حضور حسین کشایی مدیرعامل مخابرات استان اظهار کرد: پیامک‌های تبلیغاتی مخابرات سبب نا‌رضایتی شهروندان شده است و حق‌الناس است که این پیامک‌ها بدون اجازه مشترکان مخابرات برای آنها ارسال می‌شود.

وی با اشاره به اهمیت مخابرات در سطح زندگی مردم اضافه کرد: شعار ما این است که ارتباطات و مخابرات می‌تواند محرک ما در مسیر توسعه باشد.

رئیس کمیسیون عمران، معماری و شهر‌سازی شورای اسلامی شهر اصفهان با اشاره به نتایج ناشی از عملکرد ضعیف مخابرات در برخی از مواقع بیان کرد: در هر زمانی که مخابرات به صورت ضعیف عمل کرده است با ترافیک، مشکلات زیست محیطی و کاهش خدمات شهری مواجه شده‌ایم.

وی با بیان اینکه مخابرات باید پاسخ بدهد که چرا اپراتور همراه اول در برخی از نقاط شهر خط نمی‌دهد، ادامه داد: ما روی تلفن همراه خود هزینه‌ای ثابت را به عنوان اینترنت پرداخت می‌کنیم اما در حال حاضر 3Gتنها در برخی از نقاط شهر فعال است.

جان‌نثاری با تاکید بر اینکه اینترنت در اکثر نقاط شهر معمولی است، تصریح کرد: ما در سطح شهر در زمینه استفاده از اینترنت 3G با محدودیت مواجه هستیم.

وی با اشاره به تبلیغات خلاف واقع در شهر در زمینه خطوط رایتل افزود: در حال حاضر رایتل در سطح شهر اصفهان خط‌دهی ندارند و تبلیغات صورت گرفته در این زمینه خلاف واقع است.

رئیس کمیسیون عمران، معماری و شهر‌سازی شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: در حال حاضر بحث ADSL خرابی بسیاری دارد و سیستم‌های مخابرات به هیچ عنوان در این زمینه پاسخگو نیستند.

ارسال نظر

کد امنیتی
بارگزاری مجدد

بازگشت به بالا