صفحه اصلیاخبارشهردار آینده اصفهان تحولات جدی در شهر‌سازی ایجاد کند.

شهردار آینده اصفهان تحولات جدی در شهر‌سازی ایجاد کند.

رئیس کمیسیون عمران، معماری و شهر‌سازی شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: شهردار آینده اصفهان باید تحولات جدی و اساسی را در حوزه شهر‌سازی ایجاد کند.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر اصفهان، عبد‌الرسول جان‌نثاری ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و تلاش‌های صورت گرفته از سوی شهردار سابق اصفهان در راستای توسعه و پیشرفت شهر در زمینه‌های مختلف اظهار کرد: اما در حوزه شهر‌سازی در شهر اصفهان با مشکلاتی مواجه بودیم.

وی با بیان اینکه ما با طرح بازنگری شهر‌سازی در اصفهان مواجه بودیم، اضافه کرد: طرح ضوابط مربوط به آن چالش‌هایی را برای شهر ایجاد کرد و این موضوع متاسفانه سبب سردرگمی مردم و سبب به وجود آمدن تخلف‌های مختلفی و باز شدن دست دلالان در این حوزه شد.

رئیس کمیسیون عمران، معماری و شهر‌سازی شورای اسلامی شهر اصفهان با تاکید بر اینکه وضعیت ما از این جهت وضعیت خوب و مناسبی نیست، تصریح کرد: شهردار آینده اصفهان باید تحولات جدی و اساسی را در حوزه شهر‌سازی ایجاد کند.

وی با اشاره به اینکه شهردار آینده اصفهان باید با مدیریت جدید تحولات و تغییرات جدی و اساسی را در سیستم شهر‌سازی ایجاد کند، ادامه داد: در حال حاضر فرایند صدور پروانه ساختمان و فرایند پایان کار فرایند قابل قبولی نیست و شهردار آینده اصفهان باید با اتخاذ تدابیر مناسب این فرایند‌ها را اصلاح کند.

 

ارسال نظر

کد امنیتی
بارگزاری مجدد

بازگشت به بالا